Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zgłaszania i rejestracja w bazie przystani kajakowych

Data publikacji: 2018-11-16, Data modyfikacji: 2018-11-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Samorząd Województwa Pomorskiego, realizując przedsięwzięcie strategiczne „Pomorskie Szlaki Kajakowe” zaprasza właścicieli, operatorów i zarządców OGÓLNODOSTĘPNYCH przystani, stanic oraz pomostów kajakowych do NIEODPŁATNEGO zgłaszania i rejestracji swojej oferty w bazie przystani kajakowych, funkcjonujących na terenie województwa pomorskiego. Podstawą zgłoszenia udziału w bazie danych i rejestracji oferty jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (w załączniku nr 1). Zgłoszenie należy wysłać zgodnie z instrukcją zamieszczoną w formularzu zgłoszeniowym, na adres: kajaki@pomorskie.eu  Zgłoszenie i rejestracja w bazie są bezpłatne. Wszystkie zgłoszone i spełniające kryteria oferty zostaną po weryfikacji ujęte w bazie danych przystani, pomostów i stanic kajakowych, działających na terenie województwa pomorskiego. Baza zamieszczona zostanie na nowo powstającej stronie internetowej www.kajaki.pomorskie.eu, dedykowanej dla promocji turystyki kajakowej. W każdym momencie po wpisie do bazy można zgłosić pisemnie lub mailowo rezygnację z udziału w bazie. Rezygnacja nie powoduje żadnych konsekwencji. Szczegółowe informacje o procedurze naboru i weryfikacji zgłoszeń oraz zasadach funkcjonowania bazy danych znajdują się w Regulaminie naboru (załącznik nr 2).    Przemysław BrozdowskiDepartament Infrastruktury  Siedziba Departamentu: ul. Równa 19/21 (Budynek Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego) 80-067 Gdańsk tel.: (58) 32 68 171, fax: (58) 32 68 617 e-mail: p.brozdowski@pomorskie.eu Adres do korespondencji: ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk Załącznik nr 1_Formularz_przystanie Załącznik nr 2_Regulamin naboru

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=50757
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola