Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie KM.6220.9.2018

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Chojnice, 30.11.2018 r. BURMISTRZ MIASTA CHOJNICE KM.6220.9.2018 ZAWIADOMIENIE Na podstawie art. 61 i 106 k.p.a. oraz art. 33 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 2081) zawiadamiam o wszczęciu postępowania administracyjnego w celu ustalenia uwarunkowań środowiskowych dla przedsięwzięcia polegającego na: „Wdrożeniu innowacyjnej technologii produkcji monolitycznych dennic z kanałami niezakłóconego przepływu cieczy”. Wnioskodawca: Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter, Zakład Pracy Chronionej, 89-600 Chojnice, ul. Kolejowa 4. Jednocześnie informuję, że z wnioskiem o wydanie decyzji zapoznać się można w Urzędzie Miejskim, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, pok. 612, w godz. 8.00 – 14.00 i tam też można składać uwagi i wnioski dotyczące planowanej inwestycji w terminie 14 dni od daty ogłoszenia. Z upoważnienia Burmistrza Dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska mgr inż. Jarosław Rekowski

Pełna treść wiadomości na: miastochojnice.pl/?p=71196
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola