Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XLVII sesja Rady Miejskiej w Czersku

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
XLVII sesja Rady Miejskiej w Czersku odbędzie się w dniu 19 października 2018 r. (piątek) o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Czersku z następującym porządkiem obrad: Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum. Przyjęcie ewentualnych zmian w porządku obrad sesji. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie między sesjami – str. 2, Informacja na temat stanu gospodarki i rolnictwa w gminie Czersk – str. 6, Informacja o funkcjonowaniu Zakładu Usług Komunalnych sp. z o.o. w Czersku. Informacja na temat złożonych oświadczeń majątkowych – str. 10. Podsumowanie kadencji Burmistrza i Rady Miejskiej w Czersku 2014 – 2018. Interpelacje i zapytania radnych. Podjęcie uchwał w sprawie: zmiany Uchwały nr VIII/60/11 Rady Miejskiej w Czersku z dnia 16 czerwca 2011 r. w sprawie Statutu Gminy Czersk – XLVII/436/18 – 12, zmiany Statutu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Czersku – XLVII/437/18 – 19, nadania nazwy terenowi działki o nr ewid. 384/217 położonej w miejscowości Czersk – XLVII/438/18 – 22, uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulic: Długiej i Polnej we wsi Łąg – XLVII/439/18 – 25, uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części gminy Czersk w obrębie geodezyjnym Rytel – rejon ulic Wczasowej, Sosnowej, Letniskowej i Brzezina – XLVII/440/18 – 38, zniesienia formy ochrony przyrody z drzewa uznanego za pomnik przyrody – XLVII/441/18–51, zmiany uchwały budżetowej na 2018 rok – XLVII/442/18 – 53. Apel do Dyrektora Przewozów Regionalnych sp. z o.o. – 72. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych. Wolne wnioski i informacje. Zakończenie sesji.   Materiały na sesję dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Czersk

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=49951
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola