Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty z zakresu nowoczesnych technologii uprawy roślin

Data publikacji: 2018-08-14, Data modyfikacji: 2018-08-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa Oddział Słupsk prowadzi rekrutację osób na warsztaty z zakresu nowoczesnych technologii upraw roślin. Warsztaty będą organizowane w ramach przedsięwzięcia pn. ,, Nowoczesne technologie uprawy roślin – przyjazne dla człowieka i środowiska”, które otrzymało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.  Warsztaty będą odbywały się na terenie wszystkich powiatów województwa pomorskiego w okresie od września do końca listopada Br. Skierowane są do wszystkich mieszkańców województwa pomorskiego, rolników, mieszkańców wsi, właścicieli działek i ogródków przydomowych. Każdy warsztat będzie trwać 8 godzin wykładowych. Udział w warsztatach jest bezpłatny!! Każdy uczestnik warsztatów otrzyma tester podłoża do samodzielnego pomiaru pH gleby i wilgotności, ponad to uczestnicy otrzymają ulotkę, w której będą zawarte podstawowe informacje dotyczące nowoczesnych technologii uprawy roślin oraz certyfikat udziału w warsztacie. Podczas warsztatów zostanie przekazana wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie ochrony i przywrócenia właściwości użytkowanej gleby poprzez stosowanie nowoczesnych technologii uprawy roślin oraz ochrony wód gruntowych poprzez stosowanie zrównoważonego nawożenia, wapnowania i nawadniania/odwadniania. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie telefoniczne ( numer telefonu 59 842-58-49) lub wypełnienie karty zgłoszeniowej (dostępnej w załączniku lub na naszej stronie internetowej www.sitr.slupsk.pl ) i przesłanie jej mailem na nasz adres: sitrslupsk@poczta.onet.pl, lub faxem pod numer 59 842-58-49  SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCHUDZIAŁEM W WARSZTATACH !!! Udział w warsztatach jest bezpłatny, każdy warsztat będzie trwać 8 godzin wykładowych, zapewniamy również drobny poczęstunek dla uczestników. Dla każdego powiatu przewidziano jedno spotkanie dla 15 osób.    

Pełna treść wiadomości na: konarzyny.pl/?p=2583
konarzyny.pl, Źródło artykułu: konarzyny.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola