Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Terminy posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej i Rady Samorządów Osiedlowych

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Nazwa Termin posiedzenia Tematyka Posiedzenie wspólne wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Chojnicach oraz Rady Samorządów Osiedlowych 05.11.2018 r. godz. 9.00 sala 408 Analiza i opiniowanie materiału sesyjnego. Rozpatrywanie spraw bieżących. XLIX sesja Rady Miejskiej w Chojnicach odbędzie się 9 listopada 2018 r. o godz. 10:00 (sala 408 Urzędu Miejskiego w Chojnicach) Porządek XLIX sesji Rady Miejskiej w Chojnicach Otwarcie sesji stwierdzenie quorum, wnioski do porządku obrad. Przyjęcie protokołu XLVIII sesji Rady Miejskiej w Chojnicach. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na XLVIII sesji Rady Miejskiej. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie miasta Chojnice na 2018 r. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej. Projekt uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XXXIX/446/17 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 27 listopada 2017r. w sprawie uchwalenia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na 2018r. Projekt uchwały w sprawie udzielenia dotacji na remont dachu „Starej Plebanii” w Chojnicach wpisanej do rejestru zabytków województwa pomorskiego pod nr 1810 z dnia 23.08.2007 r. Projekt uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta stanowiącej podstawę do obliczenia podatku rolnego. Projekt uchwały w sprawie wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowych dla podmiotów prowadzących żłobki i kluby dziecięce na obszarze Gminy Miejskiej Chojnice, w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 r. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miejskiej Chojnice na rok 2018. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Gminnego programu rewitalizacji miasta Chojnice. Projekt uchwały w sprawie zmiany Statutu Miasta Chojnice. Głosowanie wniosków. Interpelacje i zapytania radnych. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe. Zakończenie XLIX sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

Pełna treść wiadomości na: miastochojnice.pl/?p=70808
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola