Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Terminy posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej i Rady Samorządów Osiedlowych

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Nazwa Termin posiedzenia Tematyka Posiedzenie wspólne wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Chojnicach oraz Rady Samorządów Osiedlowych 13.08.2018 r. godz. 10.00 sala 408 Analiza i opiniowanie materiału sesyjnego. Rozpatrywanie spraw bieżących. XLVII sesja Rady Miejskiej w Chojnicach odbędzie się 20 sierpnia 2018 r. o godz. 10:00 (sala 408 Urzędu Miejskiego w Chojnicach) Porządek XLVII sesji Rady Miejskiej w Chojnicachw dniu 20 sierpnia 2018 r. godz. 10:00 Otwarcie sesji stwierdzenie quorum, wnioski do porządku obrad. Przyjęcie protokołu XLVI sesji Rady Miejskiej w Chojnicach. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na XLVI sesji Rady Miejskiej. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie miasta Chojnice na 2018 r. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej. Projekt uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XXXVII/431/17 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 23 października 2017r. w sprawie przyjęcia programu współpracy Gminy Miejskiej Chojnice w 2018 roku z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Projekt uchwały w sprawie ustalenia dopłaty do taryfy za zbiorową dostawę wody. Projekt uchwały w sprawie ustalenia dopłaty do taryfy za zbiorowe odprowadzanie ścieków. Projekt uchwały w sprawie nadania tytułu Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości. Projekt uchwały w sprawie wydzierżawienia nieruchomości. Projekt uchwały w sprawie uszczegółowienia opisu granic okręgów wyborczych. Projekt uchwały w sprawie uszczegółowienia opisu granic obwodów głosowania oraz uaktualnienia nazw siedzib obwodowych komisji wyborczych. Głosowanie wniosków. Interpelacje i zapytania radnych. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe. Zakończenie XLVII sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

Pełna treść wiadomości na: miastochojnice.pl/?p=69824
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola