Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Informacji udziela Inspektor Wydziału Nieruchomości i Środowiska Teresa Lenz, tel. 52 395 48 47. Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości zabudowanej w RytluPliki do pobrania Tytuł: Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości zabudowanej w Rytlu Rozmiar: 631 KB Wykaz nieruchomości gminnej działki nr 483-35 Łąg przeznaczonej do sprzedażyPliki do pobrania Tytuł: Wykaz nieruchomości gminnej działki nr 483-35 Łąg przeznaczonej do sprzedaży Rozmiar: 326 KB Ogłoszenie o przetargu na nieruchomość zabudowaną poł. w Czersku przy ul. Kościuszki 26 (2)Pliki do pobrania Tytuł: Ogłoszenie o przetargu na nieruchomość zabudowaną poł. w Czersku przy ul. Kościuszki 26 (2) Rozmiar: 733 KB Ogłoszenie o przetargu na działkę nr 6661 ul, Sportowa w CzerskuPliki do pobrania Tytuł: Ogłoszenie o przetargu na działkę nr 6661 ul, Sportowa w Czersku Rozmiar: 625 KB Ogłoszenie o przetargu na nieruchomości poł. w Czersku przy ul. 60-leciaPliki do pobrania Tytuł: Ogłoszenie o przetargu na nieruchomości poł. w Czersku przy ul. 60-lecia Rozmiar: 644 KB Ogloszenie o przetargu na dz. 2657-1 Czersk, ul. 60-leciaPliki do pobrania Tytuł: Ogloszenie o przetargu na dz. 2657-1 Czersk, ul. 60-lecia Rozmiar: 621 KB

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/new/?p=25
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola