Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie Wigilijne

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
,,Przy wigilijnym stole Łamiąc opłatek święty, Pomnijcie, że dzień ten radosny W miłości jest poczęty” Jan Kasprowicz 18 grudnia seniorzy i pracownicy Dziennego Domu ,,Senior +” w Czersku zorganizowali wspólnie spotkanie Wigilijne, które odbyło się w Ośrodku Kultury w Czersku . Po przełamaniu się opłatkiem zasiedliśmy do  stołu gdzie czekały tradycyjne potrawy wykonane przez seniorów. Podczas spotkania wszyscy otrzymali prezenty, które wywołały ogromną radość. Była to także okazja do podziękowań dla najbardziej aktywnych uczestników Dziennego Domu, którzy czynnie włączają się w życie placówki. W tym dniu gościliśmy także Zastępcę Burmistrza Panią Bogumiłę Ropińską oraz księdza proboszcza Zbigniewa Straszewskiego, którym bardzo dziękujemy za przybycie. Przy blasku świec i dźwiękach kolęd poczuliśmy magię zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Było to dla nas wyjątkowe spotkanie pełne ciepła i życzliwości. Pragniemy życzyć wszystkim seniorom i ich rodzinom zdrowych, wesołych oraz rodzinnych Świąt. Niech ten czas spędzony w gronie bliskich napełni Wasze serca spokojem i radością. mat. Dzienny Dom ,,Senior +” w Czersku  

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=51594
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola