Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie nt. działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii

Data publikacji: 2018-09-05, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 31 sierpnia zawitaliśmy do Rytla, gdzie wraz z dziećmi i młodzieżą poprzez dyskusję, zabawę oraz działania aktywizujące poznawaliśmy zagrożenia jakie niesie ze sobą obcowanie z wszelkimi substancjami zmieniającymi świadomość. W spotkaniu udział wzięło 20 osób, frekwencja bardzo nas ucieszyła i  jednocześnie była to najliczniejsza grupa podczas sierpniowych spotkań profilaktycznych w sołectwach naszej gminy. Uczestnicy mieli także okazję dowiedzieć się od funkcjonariuszy policji jak wygląda ich praca, jakie skutki niesie ze sobą zażywanie dopalaczy oraz jaką postawę należy przyjąć gdy ktoś namawia nas do czynu, który może nam zaszkodzić lub jest zakazany przez prawo. W trakcie zajęć dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz materiały promocyjne. Serdecznie dziękujemy : – Dyrektorowi Ośrodka Kultury w Rytlu Pani Małgorzacie Kowalewskiej – Remisz oraz pracownikom Ośrodka za współpracę i organizację spotkania, – Dzielnicowym KP w Czersku, Panu Marcinowi Wrobel oraz Panu Marcinowi Jagodzinskiemu – za czynny udział w zajęciach z dziećmi i młodzieżą oraz udzielanie cennych informacji związanych z zachowaniem bezpieczeństwa oraz profilaktyką uzależnień, – UM Czersk za otrzymane materiały i gadżety promocyjne oraz wszystkim uczestnikom spotkania za obecność, świetną zabawę oraz zaangażowanie. Spotkanie  odbyło się w ramach realizacji zadań związanych z prowadzeniem profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej w  zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii , wynikających z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2018.

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=49000
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola