Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozstrzygnięcie konkursu na "Najestetyczniejszą posesję / zagrodę / balkon w roku 2018″

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W czwartek (30.08.2018 r.) odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na „Najestetyczniejszą posesję / zagrodę / balkon w roku 2018″. Z Mieszkańcami – Laureatami konkursu spotkał się Zastępca Burmistrz Grzegorz Klauza, który wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Czersku Grzegorzem Kobierowskim wręczyli nagrody i pamiątkowe dyplomy. Do udziału w tegorocznym konkursie zgłoszono łącznie 8 posesji, (w kategorii „balkony” i „zagrody”– 0 zgłoszeń). Warto wspomnieć, iż komisja dokonała oceny zgłoszonych posesji w lipcu, bez uprzedniego informowania właścicieli, uwzględniając między innymi: – ogólne wrażenie i estetyka nieruchomości, – dobór i pielęgnacja roślinności, – zagospodarowanie terenu z ogrodzeniem, – zastosowanie elementów małej architektury i inne, – zagospodarowaniem odpadów zgodne z przepisami prawa miejscowego, – wkład własnej pracy włożony w piękno ogrodu. Przypominamy, iż Laureaci, którzy zajęli I, II, III miejsce w dwóch poprzednich edycjach konkursu, nie mogli wziąć udziału w tegorocznej edycji. Komisja w kategorii – posesja – przyznała następujące nagrody: I miejsce – Renata Miętka II miejsce –Aleksandra Błocińska II miejsce – Krystyna Giersz III miejsce – Jan Bannach Wyróżnienie: – Celestyna Szczukowska   Wszystkim uczestnikom konkursu należą się słowa uznania i podziękowania za włożony trud i poświęcony czas po to, aby zieleń i kwiaty były stałymi bywalcami czerskich ogrodów, a tym samym piękną wizytówką naszego miasta i gminy.      

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=48904
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola