Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Miejska Chojnice wystąpiła o grant w ramach projektu „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych” realizowanego przez Fundację  Legalna Kultura w ramach Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Grant, o który ubiega się miasto to blisko 150 tysięcy zł, które przeznaczone będą na szkolenia z zakresu korzystania z sieci Internet dla osób dorosłych, w tym seniorów. Na zakup sprzętu do prowadzenia zajęć wydanych zostanie około 60 tys. zł. Przewiduje się bezpłatne szkolenia na różnorodne tematy takie jak m.in.  bezpieczeństwo operacji finansowych w sieci, korzystanie z serwisów społecznościowych, prowadzenia działalności gospodarczej itp. Wniosek przeszedł ocenę formalną i czeka na rozstrzygnięcie naboru. W przypadku pozytywnej oceny i przyznania dofinansowania, szkolenia mają rozpocząć się po Nowym Roku.

Pełna treść wiadomości na: miastochojnice.pl/?p=70531
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola