Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Otwarcie świetlicy w ZS Łąg

Data publikacji: 2018-09-27, Data modyfikacji: 2018-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 24 września br. w Zespole Szkół w Łęgu odbyło się oficjalne otwarcie nowej świetlicy w dobudowanej części budynku szkolnego. W obecności licznie przybyłych gości dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Ks. Proboszcz Jan Kiczka poświęcił nowe pomieszczenie, w którym będą realizowane zajęcia świetlicowe dla ponad 100 uczniów. To oni w krótkim programie artystycznym wyrazili swoją radość z możliwości spędzania czasu poza lekcjami w tak pięknej i dobrze wyposażonej świetlicy. Rozbudowa Zespołu Szkół możliwa była dzięki zrozumieniu naszych potrzeb przez władze samorządowe, które umieściły inwestycję w budżecie gminy, wsparciu osób życzliwych szkole i zaangażowaniu Rady Rodziców. Projekt techniczny nowej świetlicy wykonał Pan Andrzej Ciemiński z Chojnic, a inwestycję zrealizowała Firma Ewander-2 ze Starogardu Gdańskiego. Dzięki uzyskaniu nowego pomieszczenia na świetlicę szkolną możliwe było przeznaczenie dotychczasowej świetlicy na długo oczekiwaną szatnię dla uczniów (zakup wyposażenia szatni ze środków Rady Rodziców). Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnej rozbudowy Zespołu Szkół. Dziękujemy za Waszą obecność podczas poniedziałkowej uroczystości, za to, że chcieliście dzielić z nami naszą radość. Dziękujemy za przekazane prezenty, które długo będą cieszyć naszych uczniów spędzających czas w pięknej, nowej świetlicy szkolnej. ZS Łąg

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=49551
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola