Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Chojnice o przyjęciu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i możliwościach zapoznania się z ich treścią

Data publikacji: 2018-12-18, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Zgodnie z art. 43 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2018 r. poz. 2081), informuję o przyjęciu: miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu pomiędzy ulicami Człuchowską i Bytowską w Chojnicach uchwałą, Nr II/20/18 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 17 grudnia 2018 r.; miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulic Żwirki i Wigury i Subisława w Chojnicach, uchwałą Nr II/21/18 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 17 grudnia 2018 r. Z treścią ww. dokumentów wraz z uzasadnieniem, o którym mowa w art. 42 pkt 2 i podsumowaniem, o którym mowa w art. 55 ust. 3 ww. ustawy można zapoznać się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Chojnicach, pokój nr 607, oraz na stronie internetowej gminy.

Pełna treść wiadomości na: miastochojnice.pl/?p=71328
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola