Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak dbać o higienę na basenie w Chojnicach

 
Basen to miejsce publiczne. Warto, abyśmy razem dbali o porządek i higienę. Przygotowaliśmy dla Was film ukazujący właściwe zachowania od momentu wejścia do budynku, aż po przebieralnię i korzystanie z basenu. 1. Kurtki i buty zostawiamy w szatniach samoobsługowych – ewentualnie zabieramy je do szafki w przebieralni 2. Przechodząc przez kasę – mamy już zmienione obuwie na np. klapki basenowe. 3. Wszystkie rzeczy, ubrania zostawiamy w szafce elektronicznej, która otwierana jest przez Wasz kluczyk. 4. Właściwy ubiór na basen to: kąpielówki bez zamków, kieszeni i guzików/strój kąpielowy, ręcznik, klapki i akcesoria pływackie. 5. PRZED WEJŚCIEM na basen myjemy dokładnie ciało z wykorzystaniem mydła w płynie (jest przy każdym prysznicu) i przechodzimy przez brodzik ze środkiem dezynfekującym (przechodzimy obiema stopami) 6. Po wyjściu z basenu możemy skorzystać z natrysków i umyć całe ciało. 7. Po wyjściu z przebieralni - BUTY ZAKŁADAMY dopiero na holu za kasami.

 


Centrum Park Chojnice
 
Data pliku video: 2017-09-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola