Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III Spotkanie Seniorów w Warszawie

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Delegacja Dziennego Domu Senior+ z Czerska kolejny raz została zaproszona do Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej gdzie odbyło się III Spotkanie Seniorów. W spotkaniu  uczestniczyły osoby starsze z domów i klubów „Senior+”. W wydarzeniu wzięła udział m.in. wicepremier Beata Szydło, minister Elżbieta Rafalska oraz szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Minister Elżbieta Rafalska zaznaczyła, że osoby starsze mogą być i są aktywne, mobilne, pełne pasji. Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk odczytał list premiera Mateusza Morawieckiego do uczestników spotkania. Po części oficjalnej organizatorzy zaprosili gości do zwiedzania Warszawy. Nasza delegacja wybrała się do Łazienek Królewskich, gdzie w towarzystwie  przewodnika, zachwycając się urodą Łazienek Królewskich, poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat tego wyjątkowego miejsca.  Na szczęście mimo deszczu w Czersku, w Warszawie  pogoda była  piękna i nic nie przeszkodziło nam w tym wyjątkowym spacerze.   mat. Dzienny Dom ,,Senior +” w Czersku  

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=49632
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola