Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III CZERSKIE SPOTKANIE SENIORÓW NA PLUS

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-01
A A AWydrukDrukuj  
 
27 listopada 2018 r. odbyło się zorganizowane już po raz trzeci przez nasz dom SPOTKANIE SENIORÓW NA PLUS. Wśród zaproszonych gości były zaprzyjaźnione Dzienne Domy Seniora z Gostycyna, Skarszew, Tuchomia, Kwidzyna oraz Pelplina oraz gościnnie w ramach uświetnienia imprezy Dom Pomocy Społecznej z Chojnic. Swą obecnością zaszczycili nas również: Burmistrz Czerska Pan Przemysław Biesek – Talewski, Wiceburmistrz Pani Bogumiła Ropińska, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Krzysztof Przytarski, Dyrektor DPS w Chojnicach Pani Dagmara Orzech, Dyrektor MGOPS w Czersku Pani Sylwia Tomaszewska, Radny Rady Powiatu Chojnickiego Pan Maciej Jakubowski, Przewodnicząca Gminnej Czerskiej Rady Seniorów Pani Maria Kaminski przedstawiciele UTW z Czerska, WTZ z Czerska i Chojnic, ŚDS z Czerska oraz członkowie Klubu Seniora Bratek z Czerska. Tuż po przywitaniu Gości gospodarze oraz zaproszone domy pokazały swoje niezwykłe umiejętności i talenty na scenie Ośrodka Kultury w Czersku. Po części artystycznej wszyscy ochoczo ruszyli na parkiet. Wspólna zabawa i konkursy sprawiły seniorom dużo radości. CZERSKIE SPOTKANIA SENIORÓW NA PLUS, to możliwość wymiany doświadczeń, i przekonania się, że program Senior +  ma przyszłość i będzie się rozwijał. Jest to okazja do promowania koncepcji aktywnej starości, jak również do wspólnej zabawy.   mat. Dzienny Dom ,,Senior +” w Czersku  

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=51124
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola