Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III Czerskie Spotkanie Seniorów na PLUS

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj, do Ośrodka Kultury w Czersku przyjechali goście z Dziennego Domu Senior + i Senior Wigor z Gostycyna, Skarszew, Pelplina, Tuchomia oraz Kwidzyna, a to za sprawą  Dziennego Domu Senior + z Czerska, który zorganizował III Czerskie Spotkanie Seniorów na PLUS. Wśród gości, swą obecnością zaszczycili również: Dyrektor DPS w Chojnicach Pani Dagmara Orzech wraz z podopiecznymi, Dyrektor MGOPS w Czersku Pani Sylwia Tomaszewska, Przewodnicząca Gminnej Czerskiej Rady Seniorów Pani Maria Kaminski, Radny Rady Powiatu Chojnickiego Pan Maciej Jakubowski, przedstawiciele UTW, WTZ z Czerska i Chojnic, ŚDS z Czerska oraz członkowie Klubu Seniora Jesienna Róża z Rytla i Bratek z Czerska. Celem spotkania jest szeroka wymiana doświadczeń, dotychczasowych działań i zamierzeń. Seniorzy podczas III Czerskiego Spotkania Seniorów na PLUS mają możliwość spotkania się ze znajomymi, a przede wszystkim nawiązać nowe znajomości i  wymienić się swoimi spostrzeżeniami z placówkami. Pomysłów na organizację uroczystości Dziennemu Domu Senior + nie brakowało. Poprzez występy artystyczne przygotowane przez gości dzisiejszego spotkania, aktywizacji podlega środowisko senioralne, a jednocześnie istnieje możliwość realizacji swoich pasji i zainteresowań. Burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Czersku Krzysztofem Przytarskim na ręce Dyrektor Dziennego Domu Senior + w Czersku, złożyli najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich seniorów. Przekazali wyrazy szczególnego podziękowania i uznania za wsparcie i wkład pracy w podejmowanie różnorodnych inicjatyw na rzecz osób starszych, umożliwianie im korzystania z obszernej oferty zajęć na rzecz aktywizacji społecznej, a także za wzajemną integrację z sąsiednimi Dziennymi Domami Senior +. 20 listopada przypadał Ogólnopolski Dzień Seniora z okazji którego życzymy, by kolejne lata były również wypełnione sukcesami i zrealizowanymi marzeniami. Wszystkim seniorom składamy najlepsze życzenia zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym, a także satysfakcji, częstych powodów do dumy i radości.

Pełna treść wiadomości na: czersk.pl/?p=51039
czersk.pl, Źródło artykułu: czersk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola