Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Finał WOŚP w Chojnicach

Data publikacji: 2019-01-09, Data modyfikacji: 2019-01-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Już w niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tradycyjnie Miasto Chojnice przyłącza się do akcji. W tym roku Chojnicki Sztab WOŚP zaprasza na dwudniową imprezę, podczas której będzie można wesprzeć zbiórkę nie tylko wrzucając datki do puszki, ale również wziąć udział w bardzo ciekawych licytacjach. Na początek, w sobotę o godz. 17.00 w Chojnickim Centrum Kultury rozpocznie się WOŚP’owe Spotkanie z Kulturą, na które serdecznie zaprasza Burmistrz Chojnic. W programie licytacje, występ muzyczny w wykonaniu Dariusza Buczka i Arkadiusza Peplińskiego, spektakl Chojnickiego Studia Rapsodycznego oraz poczęstunek. Będzie można wylicytować m.in. Łosia Finia, książki Jarosława Kreta wraz z dedykacją, koszulkę z napisem KONSTYTUCJA z dedykacją Donalda Tuska, czekoladowego Mikołaja o wadze 9 kg, zabieg odmładzający, płytę zespołu ENEJ z autografami, SPA dla dwojga, półroczny karnet na basen, a także tytuł Honorowego Burmistrza Chojnic na dzień 30.01.2020 r. Następnie o godz. 19.30 w pubie Wlad zagra Metalowa Orkiestra. Chojnicki Finał WOŚP rozpocznie się w niedzielę o godz. 10.00 w Hali Centrum Park Chojnice. W programie: 10.00 – Strefa dzieci z “HONOLULU” 12.00 – Pierwsza pomoc z OSP Nowa Cerkiew 14.30 – PENTASONG 15.00 – Pokaz tańca – AKADEMIA PIĘTRO WYŻEJ 15.30 – FAIRLY LOCAL 16.15 – SMOOT 17.00 – PIERWIASTEK Z TRZECH 18.00 – MPDWA 19.00 – POBLO 20.00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA GWIAZDA WIECZORU PAPA D Ponadto, podczas finału będzie można zarejestrować się do bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych Fundacji DKMS oraz skorzystać z kawiarenki WOŚP’owej, strefy expo, a także wziąć udział w tworzeniu serca WOŚP z puszek. To nie koniec atrakcji. Po raz pierwszy Chojnicki Sztab włączy się do akcji „Policz się z cukrzycą” – biegu promującego zdrowy styl życia. Start o godz. 12.00 w Parku 1000-lecia.  Pamiętajmy, pomaganie jest dziecinnie proste!

Pełna treść wiadomości na: miastochojnice.pl/?p=71496
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola