Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

e-Mocni

Data publikacji: 2019-01-03, Data modyfikacji: 2019-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Zachęcamy do skorzystania ze szkoleń online. Można wybrać jeden lub kilka szkoleń z obszarów tematycznych: praca i rozwój zawodowy, relacje z bliskimi, edukacja, realizacja  zainteresowań – odpoczynek, hobby, zdrowie, finanse,  religia i życie duchowe, sprawy codzienne, zaangażowanie obywatelskie. Temat ostatni, tj. zaangażowanie obywatelskie (polityczne, społeczne itp.) polecam szczególnie jako ciekawy  bezpłatny kurs zakończony certyfikatem dla radnych nowej kadencji, członków rad sołeckich itp. Każdy uczestnik  komponuje sobie swój własny kurs. Każdy otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia, dostępny na platformie do wydruku po zakończeniu każdego z wybranych modułów szkoleniowych. Krótka  INSTRUKCJA LOGOWANIA: Po wejściu na link https://platforma.e-mocni.org.pl   po prawej stronie    jest zakładka do szkoleń on-line, na którą potencjalny uczestnik powinien wejść. Jest tam również regulamin szkoleń. Po kliknięciu na „szkolenia on-line”  pojawia się krótka ankieta – którą  uczestnik powinie wypełnić (podstawowe dane). Po  wypełnieniu ankiety i kliknięciu „wyślij”,  na podany w ankiecie adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie zgłoszenia i link ,  na który należy znowu kliknąć. Pojawi się wówczas wykaz szkoleń. Uczestnik wybiera co najmniej 1 szkolenie. Zakłada się, że czas realizacji szkolenia/szkoleń w sumie dla danego uczestnika nie powinien być mniejszy niż 7 godzin (praktycznie przejście przez ścieżkę szkoleniową trwa znacznie krócej). Po wybraniu szkoleń/szkolenia należy kliknąć „wyślij”. Na adres milowy zostanie przesłany wówczas login i hasło uczestnika. Należy znowu kliknąć na lin, wprowadzić login i hasło, które można już po zalogowaniu zmienić.  W dalszej kolejności już można przystąpić do wypełniania pretestu on-line, poczytania materiałów i wysłania posttestu .  Każdy uczestnik otrzyma pocztą drukowane materiały szkoleniowe na podany w ankiecie adres. Ponadto w każdym czasie – nawet po ukończeniu szkolenia będzie mógł czytać na platformie on-line wszelkie materiały szkoleniowe ze swojego planu, będzie je także mógł pobrać i zapisać na swoim komputerze.

Pełna treść wiadomości na: konarzyny.pl/?p=2893
konarzyny.pl, Źródło artykułu: konarzyny.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola