Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Detektyw Krzysztof Rutkowski miał w Chojnicach konferencję prasową

 
Dziś (10.05) znany detektyw Krzysztof Rutkowski w asyście swych pracowników z Rutkowski Patrol miał w sali Hotelu Piast konferencję prasową. Opowiedział na niej o kulisach akcji zatrzymania Darii Z. w domu jej rodziców w Chojnicach w miniony piątek 4.05. Podejrzewana jest o wyłudzenie kilku mln zł od mieszkańców miejscowości na terenie całego kraju poprzez przejęcie kredytów tzw. konsolidacyjnych. Klientów zdobywała poprzez ogłoszenia. Zadeklarował, że wraz z pewną kancelarią prawną z Gdyni, działającą dla poszkodowanych przez Darię Z. bezpłatnie, jak zresztą i on, będzie próbował doprowadzić do unieważnienia umów kredytowych zawieranych często przez osoby w podeszłym wieku z niewielką emeryturą na kilkusettysięczne kwoty. Pytany przez lokalnych dziennikarzy, czy jest szansa na podobne działanie wobec poszkodowanych w podobny sposób przed kilku laty mieszkańców naszego regionu, za co już została ukarana, odparł, że raczej jest to niemożliwe. W trakcie konferencji Krzysztof Rutkowski połączył się telefonicznie z mieszkanką Inowrocławia, której rodzice, jak i ona sama, także zostali oszukani przez Darię Z. W samych superlatywach wypowiadała się o pomocy, której udzielił jej rodzinie Krzysztof Rutkowski. On sam zapowiedział, że będą kolejne konferencje prasowe w Chojnicach, na których będzie przedstawiał postęp prowadzonego postępowania. Zaapelował także, by zgłaszali się do niego wszyscy oszukani przez Darię Z.

 


Jerzy Erdman
 
Data pliku video: 2018-05-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola