Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Akcja Tematyczna „Alimenty” – podsumowanie

Data publikacji: 2012-12-04, Data modyfikacji: 2012-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
 Akcja Tematyczna „Alimenty” – podsumowanie

Dnia 31.10.2012 r. zakończyła się Akcja Tematyczna „Alimenty" prowadzona przez Biuro Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej w Chojnicach. Przypomnijmy, że w ramach prowadzonych działań mieszkańcy powiatu chojnickiego i człuchowskiego mogli otrzymać bezpłatne porady o szeroko pojętej tematyce alimentów.

W ramach Akcji Tematycznej BPPiIO w Chojnicach podjęło współpracę z Tygodnikiem Człuchowskim organizując w siedzibie Redakcji dyżury prawnika dla mieszkańców powiatu człuchowskiego. Zainteresowanie konsultacjami w Człuchowie było tak duże, że postanowiliśmy kontynuować dyżury. Tym samym do końca roku 2012 w każdy wtorek w godzinach 16.00 - 20.00 w siedzibie Tygodnika Człuchowskiego, ul. Średnia 10 w Człuchowie, dyżur będzie pełnił doradca z chojnickiego BPPiIO.

Wciąż zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem bezpłatnej porady do kontaktu z nami. Przypominamy, że warunkiem skorzystania z pomocy prawnej jest rejestracja osobista. Wyrażamy również gotowość do podjęcia współpracy z pozostałymi instytucjami na terenie powiatu chojnickiego i człuchowskiego w celu organizacji kolejnych pozamiejscowych dyżurów.

 

Urząd Miasta Chojnice, Źródło artykułu: http://www.miastochojnice.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Chojnice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chojnicki - powiat południowo-zachodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Chojnicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chojnice, Brusy, Czersk oraz Konarzyny.

  Powiat chojnicki położony jest na terenie Borów Tucholskich, Pojezierza Krajeńskiego oraz Równiny Charzykowskiej. Zróżnicowanie warunków naturalnych wpływa na jego atrakcyjność turystyczną. Ponadto atracyjność tę wzmacnia bogactwo obiektów kulturowych i zabytków  (m.in. Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Neogotycki ratusz z 1902 r., wieża ciśnień, spichlerze). Turystów przyciąga także duża liczba jezior oraz doskonałe warunki do łowienia ryb.

  Główne gałęzie przemysłu powiatu stanowią: rolnictwo, rybołóstwo, przemysł drzewny, metalowy i maszynowy.


  Przez powiat przebiega DK nr 22; na jego terenie znajdują się 2 węzły kolejowe: Chojnice oraz Czersk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola